1 * hěvzdičkové apartmány v Trikomo

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Trikomo. Najděte si jeden z apartmánů přímo ve městě, nebo i v okolí Trikomo, kde najdeme města Boghaz, Perivolia tou Trikomou, Saint Yeorgios, Kalecik a Yenibosazici.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Studio in Complex Caesar Resort 

Foto: Studio in Complex Caesar Resort
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Trikomo, Studio in Complex Caesar Resort features accommodation with a balcony and free WiFi. Including an outdoor pool, this apartment also has a restaurant.


2. Studio in Cyprus 

Foto: Studio in Cyprus
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Studio in Cyprus offers accommodation in Trikomo, 10 km from Famagusta, 70 km from Nicosia and 81 km from Kyrenia. Free WiFi is available at the property. A microwave, a toaster and a fridge can be found in the kitchen. A flat-screen TV is featured.


3. Apartment in Cyprus 

Foto: Apartment in Cyprus
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment in Cyprus is set in Trikomo. Featuring a terrace, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as snorkelling and cycling. This air-conditioned apartment features 1 bedroom, a satellite flat-screen TV, and a kitchen.


4. Deluxe Studios Caesar Resort & Spa 

Foto: Deluxe Studios Caesar Resort & Spa
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %

Deluxe Studios Caesar Resort & Spa features a spa centre, as well as accommodation with a kitchen in Famagusta. The accommodation features a sauna. Featuring free WiFi, the units have a washing machine and a flat-screen TV with satellite channels.


5. Caesar Resort & SPA 

Foto: Caesar Resort & SPA
Pokojů: 18
Hodnocení hostů
82 %

Offering a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi, Caesar Resort Apartments offers accommodation in Trikomo. There is a restaurant and bar and guests can enjoy the water park.


6. Long Beach Rental Apartments 

Foto: Long Beach Rental Apartments
Pokojů: 30
Hodnocení hostů
77 %

Long Beach Tatil Evleri se nachází v severokyperském městě Trikomo, 45 km od Larnaky a 31 km od letoviska Ayia Napa. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril a sluneční terasou a v areálu najdete také restauraci, bar a aquapark.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: